
Колесо провідне
16 300 ₴
- Під замовлення
- Код: 343/140/80
Відправка з 04 травня 2026+380 (50) 190-04-44
- +380 (95) 524-89-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
в провідне колесо для підіймально транспортного обладнання 343/140/80
| Загальний діаметр колеса | 343 мм |
| Ширина протектора | 140 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Діаметр отвору | 18,5 мм |
| Кількість болтів | 7 мм |
| Відстань між болтами по центру | 112 мм |
| Вантажність колеса | 3750 кг |
| Тип протектора Vulkollan 92 Shore A | |
в провідне колесо для підіймально транспортного обладнання 343/140/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wicke |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 300 ₴

