
Колесо в поворотному кронштейні на болту 50 мм,
65 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3062-50 ПВХ
+380 (50) 190-04-44
- +380 (95) 524-89-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкі поворотні колеса на болту із ПВХ чорного кольору. Кронштейн виготовлений зі штампованої сталі оброблений електрофарезом. Матеріал колеса: чорний ПВХ/пу. Тип підшипника: подвійний кульковий підшипник. Підходить для всіх видів меблів, полиць, візків.
Діаметр колеса 50 мм, ширина колеса 24 мм, висота колеса в кронштейні 71 мм, навантаження на колесо 40 кг, болт М10мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Longway |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 50 мм |
| Спосіб кріплення | Платформа під саморізи |
| Наявність стопора | Ні |
| Поворотне | Так |
| Прогумоване | Ні |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Основні атрибути | |
| Вантажопідйомність | 35 |
| Максимальний діаметр шини | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴


