| Діаметр колеса | 125 мм |
| Ширина протектора | 60 мм |
| Посадкове | 20 мм |
| Ширина по маточині | 60 мм |
| Вантажність колеса | 660 мм |
| Тип протектора Topthane ®92 Shore A | |
опорне колесо для транспортного обладнання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rader-Vogel |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴


Відправка з 03 травня 2026