колесо 180/50
| Діаметр колеса | 180 мм |
| Ширина протектора | 50 мм |
| Посадкове | 20 мм |
| Ширина по маточині | 60 мм |
| Вантажність колеса | 900 кг |
| Тип протектора Topthane ®92 Shore A | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wicke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴


Відправка з 03 травня 2026