Візок для перевезення балонів Вантажність 180 кг.Можно поставити як кисневий балон, так і пропановий. Полімерне покриття.
Каркас: труба сталева 21 * 1,5. Платформа: лист сталевий 2 мм.
Габаритні розміри: 1480х550х500 мм
Розмір майданчика 370х300 мм
Колеса діаметром 260 мм на роликовому (гольчатому) підшипнику
Можлива доставка в 4300 міста за 100-150 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 180 кг |
| Виробник | Власне виробництво |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Тип | Візок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1480 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Власна вага | 10 |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Розміри майданчика | |
| Ширина майданчика | 370 мм |
| Довжина майданчика | 300 мм |
| Висота майданчика | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 890 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка, обрітетка.






