колесо в поворотному кронштейні з майданчиком
Технічні характеристики: діаметр 75 мм, вантажність 40 кг, висота колеса в кронштейні 100 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Longway |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Діаметр | 75 мм |
| Спосіб кріплення | Платформа під саморізи |
| Поворотне | Так |
| Прогумоване | Так |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Основні атрибути | |
| Вантажопідйомність | 35 |
| Максимальний діаметр шини | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴



