
Посилене поворотне колесо
571 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5002-206
+380 (50) 190-04-44
- +380 (95) 524-89-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колесо зі стандартної литої гуми чорного кольору, твердість 80-85 Shore A. Диск виготовлений пресуванням із листової сталі, скріплений високоміцними сталевими заклепками, з трубчастою сталевою маточиною, на двох кулькопідшипниках, поверхня деталей пофарбована. ВиробництвоLONGWAY Китай.
Діаметр колеса 206 мм, висота 238 мм, розмір майданчика 115х110, за отворами 85х73. Навантаження 250 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Longway |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ширина кочення | 58мм |
| підшипник кульковий | 17мм |
| діаметр колеса | 206мм |
| навантаження | 235 кг |
| поворотне | колесо |
| Тип колеса | Ненадувное |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571 ₴


