Новинка

Колесо поліамід/поліуретан діаметр 80 мм
177 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 61-80
+380955248988
- +380 (50) 190-04-44
- +380 (95) 524-89-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основа колеса виготовлена з поліаміду, що утворюється за допомогою хімічного, силового та геометричного замикання нероз'ємне з'єднання з контактним шаром. Абсолютно безшумні. Поліуретановий контактний шар має як високу вантажність, так і гарну еластичність, зносостійкість і низький опір коченню.
Діаметр колеса 80 мм, ширина поверхні кочення 35 мм, підшипник (6201RS), по маточині 40 мм, захисна кришка посадкове 8 мм. Навантаження на колесо 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Діаметр | 80 мм |
| Спосіб кріплення | Втулка |
| Наявність стопора | Ні |
| Поворотне | Ні |
| Прогумоване | Ні |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр коліс | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177 ₴


