Тачки такелажні
Тачки 2-колісні складські (такельні) призначені для перевезення легких складських вантажів і відрізняються один від одного типом коліс, розмірами та формою майданчика для вантажу. Вони можуть бути також пристосованими для перевезення вантажів сходами, можуть бути компактними, складовими. Власне виробництво
висота візка 1.27 м. розмір майданчика 33х23. довжина відкидного майданчика 55 см.
Візок комплектується проколобезпечними колесами діаметром 250 мм. .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 250 кг |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Власна вага | 12 кг |
| Тип коліс | Безкамерний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Висота | 127 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴





