Легкі поворотні колеса з поліуретану чорного кольору. Кронштейн виготовлений зі штампованої сталі оцинкований. Матеріал колеса: поліуретан, твердість колеса 92 Shore A. Тип підшипника: подвійний кульковий підшипник. Підходить для всіх видів меблів, полиць, візків.
Діаметр колеса 50 мм, ширина колеса 24 мм, висота колеса в кронштейні 71 мм, навантаження на колесо 40 кг, розмір майданчика 70х50 мм, на отворах 50х35 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Longway |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 50 мм |
| Спосіб кріплення | Платформа під саморізи |
| Наявність стопора | Ні |
| Поворотне | Так |
| Прогумоване | Ні |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Основні атрибути | |
| Вантажопідйомність | 35 |
| Максимальний діаметр шини | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴







