Тачка складська 2-колісна для перевезення вантажів.
Тачки 2-колісні складські (такельні) призначені для перевезення легких складських вантажів і відрізняються один від одного типом коліс, розмірами та формою майданчика для вантажу. Вони можуть бути також пристосованими для перевезення вантажів сходами, можуть бути компактними, складовими.
Габаритні розміри мм W1= 500 W2=200 H=450 L= 1300
Візок комплектується проколобезапасними колесами діаметром 250 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 250 кг |
| Тип коліс | Безкамерний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колеса | пневматичні |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 620 ₴





