Візок господарський-кравчючка призначений для перевезення вантажів до 80 кг. Вісь цільна — прут 10 мм, колесо 120 мм у діаметрі, підшипник 202. Виготовлена з високоякісної оцинковки та має широку платформу (широю 420 мм). Компактна в складеному вигляді (500х430 мм) вага 4 кг.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 900 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 80 кг |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажопідйомність | 80 |
| Діаметр коліс | 120 мм |
| Колір | Синій |
| Вага | 4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
- Спосіб упаковки: стрейчплення






