Візок розкладний, компактний, обладнаний шістьма колесами на підшипниках діаметром 50 мм. Вантажність становить 150 кг. Візок виготовлений за допомогою сучасних технологій і матеріалів. Каркас і ручка візка виготовлені з алюмінію. Візок упакований у розібраному вигляді в коробку. До комплекту входять мітки з викруткою для встановлення коліс, спеціальні гумки завдовжки 1,2 м кожна для зміцнення вантажу. Ця візок широко використовується у сфері громадського харчування, в готелях, на складах, ресторанах. Поверхня обладнана протиковзним малюнком, що робить вантаж стійкішим і безпечнішим. За допомогою кнопки регулюється довжина ручки. Ручку можна зафіксувати в строго вертикальному положенні за допомогою нижнього фіксатора. Таке положення ручки рекомендується для вантажів до 50 кг. Без фіксатора ручка змінює своє положення від 0 до 150 градусів. Дві й більше таких візків можна об'єднати разом.
Вага самого виробу 3,3 кг.
Розміри майданчика в складеному вигляді 34х49 см, у розкладеному 34х56 см.
| Основні | |
|---|---|
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Кількість коліс | 6 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Кількість коліс оснащених гальмом | 2 шт. |
| Власна вага | 33 кг |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 56 мм |
| Ширина майданчика | 34 мм |
| Висота майданчика | 10 мм |
- Ціна: 1 650 ₴











