Новинка

Колесо лита гума 300/60-20
900 ₴
- В наявності
- Код: 300/60-20
+380955248988
- +380 (50) 190-04-44
- +380 (95) 524-89-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колесо виробництва Україна з литої гуми діаметром 300 мм і завширшки контактного шару 60 мм. Диск колеса виготовлений із металу завтовшки 1,8 мм, маточина проварена. Колесо може бути обладнане підшипником 6004 (20 мм).Ширина колеса по маточині 60 мм. Навантаження на колесо 200 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Ширина | 60 мм |
| Діаметр | 300.0 |
| Основні | |
| Діаметр, мм | 300 мм |
| Ширина, мм | 60 мм |
| Тип колеса | Лита гума |
| внутрішній діаметр підшипника | 20 мм |
| Ширина маточини | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴


