Новинка

Колесо 3.00-8 пінополіуретанове 330 мм
500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Колесо ПУ 3.00-8
+380 (50) 190-04-44
- +380 (95) 524-89-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пінополіуретанові колеса — проколобезпечні колеса, шини яких виготовлені на основі мікропористого поліуретанового матеріалу. Така структура забезпечує міцність і еластичність на рівні пневматичних коліс, водночас поліуретановий матеріал має дуже гарну зносостійкість — приблизно вчетверо вищу, ніж у гумових сумішей, використовуваних у виробництві пневматичних шин.
Діаметр колеса 340 мм, посадкове 16 мм, підшипник кульковий, диск колеса метал. навантаження 150 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Longway |
| Ширина | 75 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 330 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувальницькі характеристики | |
| діаметр колеса | 340 мм |
| навантаження на колесо, кг | 150 кг |
| внутрішній діаметр підшипника | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

