Візок 2-колісний найзручніший і наймобільніший, який застосовується для переміщення середньогабаритних вантажів до 200 кг. Конструкція 2 колісного візка дає змогу застосовувати їх на торгових складах, у магазинах, офісах і в побуті.
Висота візка 127 см, розмір майданчика 33х23 см, розмір відкидної опори 55 см.
Колеса діаметр 260 мм, пневматичні диски пластикові.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Власна вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип коліс | Камерний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 1270 мм |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 330 мм |
| Ширина майданчика | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | власне виробництво |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴


