Візок складаний 2-колісний.Імає металевий корпус. Покрита порошковим фарбуванням. Укомплектована пневматичними колесами діаметром 260 мм. Зручна конструкція дає змогу використовувати цю модель візка на торгових складах, магазинах, офісах і в побуті.
Висота візка 127 см, розмір майданчика 33х23, вантажність 200 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Власна вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип коліс | Камерний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 1127 мм |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 330 мм |
| Ширина майданчика | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴




