
Колесо для тачки 4,00-6 на пластиковому диску
360 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4.00-6
+380955248988
- +380 (50) 190-04-44
- +380 (95) 524-89-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневматичне колесо 4.00-6.
червоний пластиковий (поліпропіленовий) шестидюймовий диск, посадковий 16 мм, підшипник ковзання, навантаження на колесо 100 кг, діаметр колеса 340 мм, ширина за маточиною 92 мм, посадкове 16 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Longway |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| диск колеса | поліпропілен |
| тип підшипника | ковзання |
| посадочне | 20мм |
| діаметр колеса | 340 мм |
| Пневматичне колесо | для садових тачок |
| навантаження на колесо | 120 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴

