колесо пневматичне на металі 4.00-6
Колесо пневматичне на металі 4.00-6
диск металевий збірний, діаметр колеса 340 мм, посадковий 20 мм, подвійний кулькопідшипник, вантажність 110 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Longway |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Нове |
| Діаметр | 340 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплектующего | пневматична |
| Пневматичне колесо | для будівельних тачок |
| підшипник | 20мм |
| навантаження на колесо | 100 кг |
| диск колеса | метал |
| розмірність | 4,00-6 |
| діаметр колеса | 340мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴


