| Загальний діаметр колеса | 285 мм |
| Ширина протектора | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 67,45 мм |
| Діаметр отвору | 11,4 мм |
| Кількість болтів | 3 мм |
| Відстань між болтами по центру | 132,5 мм |
| Вантажність колеса | 2450 кг |
| Тип протектора Topthane® 92 Shore A | |
Приводне колесо для техніки jungheinrich діаметр 285 мм, ширина 100 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Код запчастини | JH 50015372 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Rader-Vogel |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Спецтехніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴


