
Колесо провідне 172/215/070/159/060
95 ₴
- Під замовлення
- Код: 01010021
Відправка з 02 травня 2026+380 (50) 190-04-44
- +380 (95) 524-89-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приводні колеса для підіймально-транспортного обладнання
| Загальний діаметр колеса | 215 мм |
| Ширина протектора | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Діаметр отвору | 11 мм |
| Кількість болтів | 5 мм |
| Відстань між болтами по центру | 76,5 мм |
| Вантажність колеса | 1300 кг |
| Тип протектора Topthane ® 75 Shore A, | |
| . | |
Приводні колеса для підіймально-транспортного обладнання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 215/070/159/060 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Wicke |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Підйомна техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴

