
Ролики підвивальні для спецтехніки
1 350 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 85/84
Відправка з 02 травня 2026+380 (50) 190-04-44
- +380 (95) 524-89-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ролики для спец. техніки
| діаметр ролика | 85 мм |
| Ширина ролика | 84 мм |
| Довжина по маточині | 85 мм |
| Посадкове | 25 мм |
| Вантажність ролика | 660 кг |
| Тип протектора Topthane ®92 Shore A | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Wicke |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Підйомна техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴

